Karanténa nejsou prodloužené prázdniny ! Aneb informace o způsobu výuky v době karantény. Pro podrobnosti klikněte na "Více informací".

17. 3. 2020

Za nynějšího stavu škola přistupuje k řízení výuky přes internetové prostředky.

 

Jako základní prostředek komunikace škola zvolila školní systém Bakaláři, který obsahuje také webový modul. Do tohoto modulu se dostanete ze svého počítače nebo mobilního telefonu. Pro přístup z počítače si stačí najet na tyto webové stránky naší školy (www.soso.cz), kde je ve spodní části odkaz "Bakaláři". Pro přístup z mobilu musíte mít nainstalovanou aplikaci Bakaláři (pro její správnou funkčnost doporučujeme aktualizovat na nejnovější verzi!). V obou případech pak zadáte svoje přístupové údaje, které jste při zahájení studia obdrželi.

Následně se dostanete do prostředí webové aplikace, které většinou znáte ze sledování vaší průběžné klasifikace. Na levé straně je nabídka "Komens", přes kterou se dostanete k pokynům a materiálům od jednotlivých vyučujících. Studenti mají povinnost tuto platformu výuky sledovat a řídit se jí - má přímý vliv na klasifikaci !

Pokud své přihlašovací údaje nemáte, zavolejte paní Hyškovou, která vám je sdělí (tel.: 777006667).

 

Alternativní platformou výuky je využití vašich e-mailových adres, které jste v kanceláři školy nahlásili při zahájení studia, nebo vaše společné třídní e-maily. Případné změny vašich e-mailových adres nahlašte rovněž paní Hyškové (tel.: 777006667). Vaše společné třídní e-mailové adresy zašlete pro jistotu svým třídním učitelům.

 

V některých případech se informace mohou objevit také na facebooku, do kterého se rovněž můžete dostat odkazem ze školních internetových stránek.

 

Hodně zdraví přeje vedení školy.

Zpracovávám...