Opravné a dodatečné zkoušení

 

V případech neuzavření klasifikace za první nebo druhé pololetí jsou studenti povinni vykonat dodatečná nebo opravná zkoušení v prodlouženém termínu klasifikace.

Žádost o prodloužení klasifikace je ke stažení zde:   žádost o prodloužení klasifikace   (vytiskněte a vyplňte)


 

Podrobný rozpis dodatečných a opravných zkoušek v srpnu 2018 je k dispozici ke stažení zde:   ZK - srpen

 

Vypsané termíny opravných a dodatečných zkoušek během školního roku:

 

ZPV, IEP - PhDr. Pavlů
Placená komisionální zkouška pro všechny třídy (přihlásit se předem telefonicky na čísle 774537773, doklad o zaplacení s sebou) - 4.7.2018 po telefonické dohodě od 9:00 hod. v učebně č. 1 (1.A)

TV - PhDr. Pavlů
Placená komisionální zkouška pro všechny třídy - 3.7.2018 po telefonické dohodě od 9:00 hod. na Městském stadionu Liberec

ZPV, IEP - PhDr. Pavlů
Doklasifikace (poslední termín zdarma) pro všechny třídy - 21.6.2018  od 8:00 hod. v kabinetě

ZPV, IEP - PhDr. Pavlů
Doklasifikace (poslední termín zdarma) pro všechny třídy - 20.6.2018  od 8:00 hod. v kabinetě

TV - PhDr. Pavlů
Pro všechny třídy - 19.6.2018 v hodinách TV v Sokolovně od 13:00 hod., nebo 19.6. po telefonické dohodě od 18:00 hod. na Městském stadionu Liberec

ÚČE - Ing. Frühaufová
Pro třídy D1, D1N, D2, D3 - 13.6.2018 od 14:30 hod. v učebně č. 10 (4.A)

ÚČE - Ing. Frühaufová
Pro třídy D1, D1N, D2, D3 - 6.6.2018 od 14:30 hod. v učebně č. 10 (4.A)

__________________________________

ÚČE - Ing. Frühaufová
Pro třídy D1, D1N, D2, D3, D3N - 29.1.2018 od 15:30 hod. v učebně č. 9 (3.A)

ÚČE - Ing. Frühaufová
Pro třídy D1, D1N, D2, D3, D3N - 25.1.2018 od 15:30 hod. v učebně č. 9 (3.A)

IKT - Ing. Haken
Pro denní i dálkové studium - 24.1.2018 od 15:30 hod. v učebně č. 2 (IKT)

IKT - Ing. Haken
Pro denní i dálkové studium - 17.1.2018 od 15:30 hod. v učebně č. 2 (IKT)

ÚČE - Ing. Košková
Pro třídy 2.A, 3.A a 4.A - 17.1.2018 od 13:35 hod. v učebně č. 10 (4.A)

TV - PhDr. Pavlů
Pro všechny třídy - 16.1.2018 v hodinách TV v Sokolovně

TV - PhDr. Pavlů
Pro všechny třídy - 9.1.2018 v hodinách TV v Sokolovně

AJ - Bc. Tomanová
Pro třídy 1.A a 2.A - 9.11.2017 od 15:00 hod. v učebně č. 10 (4.A)

ÚČE - Ing. Košková
Pro třídy 2.A, 3.A a 4.A - 8.11.2017 od 13:35 hod. v učebně č. 9 (3.A)

HOZ , PRAXE - Ing. Dědková, Ing. Štrynclová
Poslední termín na odprezentování (další podrobnosti na školní nástěnce) - 19.9.2017, 4. vyuč. hodina, učebna č. 2 (IKT)

ÚČE - Ing. Košková
Pro třídy 2.A a 3.A - 5.9.2017 od 8:00 hod.

EK, MM, IEP - Ing. Schejbalová
Pro všechny třídy - 4.9.2017 od 10:05 hod.

 

 

 

Zpracovávám...